Można, jak wielu, pisać, że fotografia to pasja, sposób na życie… Można wspominać pierwszy raz z aparatem. Można dać kolejny cytat o fotografowaniu… Po co? Nie wiem. Fotografie bronią się same, a najlepsze 'O mnie’ napisały i napiszą Pary, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Poniżej jest trochę o współpracy i jej efektach.

Zdjęcia są piękne – to za mało!!! Współpraca z Dominikiem jest samą przyjemnością. Polecamy każdej parze, która chce uwiecznić swój najpiękniejszy dzień w życiu! Dzięki takim zdjęciom wspomnienia nigdy nie zginą… Dominik, Mistrzu, dziękujemy 

Ewelina & Łukasz

Polecamy, super, rewelacja, fantastyczny – to wszystko prawda, ale może w połowie oddaje współpracę z Dominikiem i jakość, którą reprezentuje. Nie ma słów, którymi możemy opisać, jak bardzo jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które otrzymaliśmy. Decydując się na współpracę z Dominikiem widzieliśmy zdjęcia, które robi, więc spodziewaliśmy się fajnej pamiątki na całe życie, ale to co dostaliśmy przerosło nasze oczekiwania. Kolory, ujęcia, sposób pokazania całej historii od przygotowań, poprzez ceremonię, zabawę, a następnie plener jest po prostu niesamowity. To nie tylko fotki, to prawdziwe emocje i ulotne chwile zatrzymane na zawsze! Poza pełnym profesjonalizmem i wręcz zapierającymi dech w piersiach kadrami, Dominik jest również człowiekiem, z którym chce się przebywać. Potrafi pomóc podczas sesji, kompletnie nie czuć skrępowania i stres znika niemal natychmiast. W czasie ceremonii i wesela jest prawie niewidoczny, nie czujesz, że ciągle ktoś robi zdjęcia i chodzi za tobą lub gośćmi, co dla nas było równie ważne. W trakcie rozmowy i fotografowania widać, jaką pasją jest dla niego, to co robi i można słuchać godzinami, jak opowiada o zdjęciach, spotkaniach i sesjach. Pełen profesjonalizm plus niesamowity talent w połączeniu z osobowością Dominika to przepis na idealnego fotografa.
Z całego serca dziękujemy!
Ala & Bartek

Współpraca z Dominikiem to czysta przyjemność, a efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są po prostu cudowne, pełen profesjonalizm! Najlepszy fotograf polecamy! 😊


Magdalena & Mateusz

Dominiku, współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Twoja charyzma, pomysłowość, poczucie humoru, doświadczenie oraz pasja do tego co robisz sprawiły, że zdjęcia wyszły tak niesamowite. Z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać rezultat Twojej pracy, powiedzielibyśmy „MISTRZOSTWO”!!!
Dominiku dziękujemy!!!
Kasia & Mateusz

Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, niesamowite oko do ujęć to główne cechy Dominika. Dzięki niemu zdjęcia z naszego ślubu, wesela i obu sesji idealnie wpisały się w klimat całej imprezy. Choć pogoda próbowała przeszkodzić nam w zdjęciach to Dominik udowodnił, że idealnie sprawdza się w każdych warunkach, w słońcu, deszczu, chmurach. Na zdjęciach ze ślubu widać emocje nasze i naszych gości, a te z sesji były dopracowane w każdym szczególe. Serdecznie polecam każdej parze poszukującej fotografa na swój wymarzony dzień, będziecie zachwyceni!

Dorota & Grzegorz

Po prostu talent!!! Wyjątkowy styl i podejście do klienta, cierpliwość, pełne zaangażowanie. Dominik jest konkretny, z charyzmą i poczuciem humoru. Dba o najmniejsze detale. Inwestuje w siebie, rozwija swoją pasję. Z racji doświadczenia doskonale doradza i udziela świetnych wskazówek. Współpraca idealna, na najwyższym poziomie! Zdjęcia to prawdziwe emocje zatrzymane na zawsze. Dzięki Tobie mamy piękne wspomnienia, do których na pewno jeszcze nie raz wrócimy! Jesteś najlepszym fotografem, jakiego mogłaby wymarzyć sobie Para Młoda!!! DZIĘKUJEMY !!!

Asia & Krzysiek

Super współpraca, niesamowite efekty, profesjonalizm, pomysłowość, uśmiech i optymizm Dominika oraz zarażająca pasja do fotografii. Polecamy !

Agnieszka & Jędrzej